Соснівське навчально-виховне об'єднаня "ЗОШ І-ІІІ ст...
Головна | Досягнення учнів | Реєстрація | Вхід
 
Понеділок, 23.10.2017, 19:58
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Друзі сайту
  • Жовтнева ЗОШ
  • Гайшинське НВО
  • Дем'янецька ЗОШ
  • Хоцьківська ЗОШ
  • Дівичківська СЗОШ
  • Полого-Вергунівська ЗОШ
  • Пристромська ЗОШ
  • Улянівська ЗОШ
  • Ковалинське НВО
  • Гланишівське НВО
  • Світанківське НВО
  • Циблівська ЗОШ
  • Ташанське НВО
  • Форма входу
    ПІБ учня Назва конкурсу Рівень Місце Вчитель
    Конько Богдан Вадимович Конкурс фоторобіт "Неосяжна моя Україна" районний І Назаревич Л.В.
    Конько Богдан Вадимович Конкурс фольклорних колективів "З народного джерела" районний І Пащенко В.М.
    Назаревич Л.В.
    М'ягка Аліна Андріївна
    Коваленко Володимир Олександрович
    Петова Наталія Віталіївна
    Єжик Сергій Сергійович
    Дурицька Катерина Сергіївна Конкурса народної пісні "Переяславщина співуча" районний ІІІ Пащенко В.М.
    Гвоздик Альона Віталіївна Конкурс "Калиновий дзвін" районний ІІ Пащенко В.М.
    Коваленко Галина Олександрівна виставка-конкурс дитячого малюнку "Чарівна палітра" районний ІІІ Девко Г.В.
    Дурицька Катерина Сергіївна Конкурс виконавців сучасної естрадної пісні "Калиновий дзвін" районний ІІІ Пащенко В.М.
    Єфіменко Вікторія Вікторівна
    Конько Богдан Вадимович Конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край" районний І Конько О.Є.
    Рій Вадим Юрійович Конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край" районний ІІ Конько О.Є.
    Конько Денис Вадимович Конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край" районний ІІ Конько О.Є.
    Бабій Ілона Олександрівна Конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край" районний ІІ Конько О.Є.
    Зарицька Оксана Юріївна Конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край" районний ІІІ Конько О.Є.
    Сич Владислава Віталіївна Конкурс дитячої творчості "Знай і люби свій край" районний ІІІ Конько О.Є.
    Василевич Юлія Олександрівна
    Бабій Ілона Олександрівна
    М'ягка Аліна Андріївна
    Бумар Анна Григорівна
    Потапенко Анастасія Русланівна
    Зюзєва Валерія Олександрівна
    Конкурс танцювальних колективів районний ІІ Біляєва І.Б.
    Рія Вадим Юрійович
    Шкуратовський Артем Васильович
    Конько Богдан Вадимович
    Коваленко Володимир Олександрович
    Сич Владислава Віталіївна
    Назаревич Владислав Адамович
    Конкурс танцювальних колективів районний І Біляєва І.Б.
    Пошук
    Календар
    «  Жовтень 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031
    Корисні посилання

    Copyright SNVO © 2017Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz